Безшлакова дієта перед колоноскопією — меню

Безшлакова дієта перед колоноскопією описує меню, яке допоможе підготувати кишечник до цієї процедури шляхом виведення шкідливих шлаків з організму, накопичених за довгі роки неправильного харчування. Ця дієта розрахована не досить невеликий термін від 3 до 7 днів. Вона характеризується низькою калорійністю і повним виключенням з раціону за 3 дні до процедури відвареного м’яса, свіжих фруктів і овочів, допустимих при звичайній безшлаковою дієті.

Меню і рекомендований раціон

Подібна дієта рекомендує майже повна відмова від їжі у вечірній час доби. На вечерю допускаються кисломолочні продукти або напої у вигляді води або чаю. Вимушене голодування підвищить результативність діагностики і дозволить під час дослідження побачити реальну картину.

Як і інші лікувальні дієти, безшлакова передбачає виключення «шкідливих» продуктів з раціону та додавання в нього корисних і поживних речовин. В період дієти допустимо вводити у раціон пісну рибу, нежирні бульйони, деякі каші, кисломолочні продукти, компот, кисіль, сік, хліб з борошна грубого помелу.

Заборонені продукти

Дотримання безшлаковой дієти перед колоноскопією вимагає виключення з раціону продуктів, які здатні викликати об’ємний стілець і здуття живота. Таким чином, категорично заборонено вживати:

  • Деякі каші, зокрема пшоняну і перлову;
  • Деякі овочі та зелень (редьку, буряки, редиску, капусту, часник, ріпу, щавель і шпинат);
  • Соління і копчення;
  • Бобові (сочевицю, квасолю, боби, горох);
  • Квас, молоко, газовані напої;
  • Шоколад, кава, горіхи.

Переваги і недоліки безшлаковою дієти

Дотримання раціону безшлаковою дієти дозволяє в найкоротші терміни провести очищення організму від токсинів і шлаків. Також піде целюліт, який скупчився в тілі з-за впливу шкідливих речовин. У даної дієти немає протипоказань, так як її можна дотримуватися протягом невеликого часового періоду.

Багато відзначають високу ефективність безшлаковою дієти, як методу підготовки до колоноскопії. Але в той же час є чимало скарг на постійну слабкість, головний біль вже на другий день проходження дієтичним приписам. Як правило, ці симптоми свідчать про початок процесу очищення організму. Ще один мінус полягає в низькій калорійності, з-за чого людина постійно відчуває голод.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.