Білий наліт на зубах — причини і що робити

При утворенні білого нальоту на зубах, як втім, і при нальотах іншого кольору, створюється патогенна мікрофлора, з-за якої починаються всілякі порушення нормальних зубів. Які причини того, що виникає білий наліт на зубах і що з ним робити?

Причини

Білий наліт найчастіше з’являється на емалі. В принципі щоранку, дивлячись у дзеркало, ви можете його спостерігати. Він формується за ніч з лусочок епітелію, залишків їжі і різних бактерій.

Для того щоб видалити білий наліт із зубів слід вивчити що ж не так у вашому звичному способі життя. Напої та страви, що вживаються людиною досить сильно впливають на потемніння емалі. Тому слід або виключити фарбувальні продукти з раціону, або знайти те, що перекриє ефект від них.

Що робити?

Для зменшення білого нальоту на зубах або позбавлення від нього назовсім, можна використовувати наступній рекомендації:

  • Гігієністи говорять про те, що треба чистити зуби в добу не рідше двох разів у день, з появою зубного нальоти ви вже розумієте чому. Підійдіть відповідально до вибору зубної пасти, якщо ж ви в цьому питанні профан, то краще проконсультуватися у лікаря. Він порадить пасту і допоможе підібрати щітку.
  • Кожного разу після їжі необхідно або почистити зуби, або прополоскати їх. Це нескладно і досить ефективно.
  • Також відмінним варіантом для чищення зубів є зубна нитка. З її допомогою ви позбудетеся від залишків їжі і попутно усуньте можливі осередки інфекції розвивається, завдяки чому наліт на зубах розвивається повільніше.
  • Смужки для зубів також дуже непогано допомагають боротися з нальотом. Власне вони і призначені для вирішення саме цієї проблеми. Вони легко кріпляться, легко носяться і також легко знімаються.
  • У разі, коли причини серйозніше і білий наліт, що утворився біля зубного каменю, наросшего на зубах, те, як можна швидше від нього необхідно позбутися. Само собою переважно звернеться до стоматолога для видалення зубного каменю, оскільки така процедура може виявитися малоефективною і навіть шкідливою.

Якщо ж дані методи не допомагають вам впоратися з нальотом, слід звернутися до лікаря. Стоматолог зможе визначити причину більш точно. Досить часто проблеми з зубами починаються тоді, коли порушена робота внутрішніх органів. Однак не треба бути недовірливим в цьому питанні і кидатися придумувати різні хвороби, яких немає.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.