Білкова дієта на 3 дні

Білкова дієта на 3 дні передбачає швидке схуднення і дозволяє скинути близько 5 кг зайвої ваги і відноситься до швидких дієт. Ця дієта несе певну небезпеку для вашого здоров’я, тому ні в якому разі не продовжуйте її більше 3 днів. Повторити дієту можна через тиждень, але в цілому не більше 6 дієтичних днів в місяць. Результат такої дієти утримати вкрай важко, тому використовувати її має сенс тільки в самому екстреному випадку.

Меню білкової дієти на 3 дні

Меню дієти досить просте. Опишемо кожен з трьох днів.

Перший день

Раціон всього дня складається тільки з курятини. Для цього вам потрібно приготувати курку в духовці, попередньо знявши шкіру, у фользі або на грилі. З приправ можна додати соєвий соус, ні солі, ніяких-небудь ще прянощів додавати не можна. Курку їсте стільки, скільки зможете, розділивши на декілька прийомів. Курка вам не здається смачною, тому навряд чи ви подужаєте більше кілограмового курчати за день, тим більше, враховуючи що їсти вам доведеться без овочів, хліба та інших продуктів, що містять вуглеводи. Обов’язково пити багато рідини, це може бути як просто мінералка, так і чай без цукру.

День другий

Тепер в раціоні тільки телятина. Великий шматок телячого м’яса вагою 500 грам приготуйте точно так само як і курку у фользі або на грилі. Сіль використовувати не можна, а от інші приправи можна. Протягом дня їсте м’ясо, п’єте чай без цукру і мінералку.

День третій

У меню третього дня входить тільки чорний натуральний кава і більше зовсім нічого. Кава відмінно стимулює обмінні процеси в організмі. До кави можна класти чайну ложку цукру на чашку. Більше 5 чашок на день пити не рекомендується, це може дуже негативно позначитися на вашому серці та нервовій системі.

Загальні рекомендації

Дієта абсолютно незбалансована, хоч ви, швидше за все, не будете відчувати сильного голоду, але все-таки стан на другий день буде, наче з похмілля, запаморочень, ледве працюючий мозок, слабкість. Ймовірно сухий убогий стілець або запор.

Вам буде простіше перенести 3 дні дієти, якщо ви будете багато пити не менше 2 літрів води в день. Обов’язково приймайте полівітаміни і кальцій. Схуднення допоможе похід в лазню або сауну і, звичайно, фізичні силові навантаження. Аеробіка навряд чи доступна на такій дієті, а біг з млявим пульсом вам нічого не дадуть, тому важливіше збільшити силові навантаження.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.