Дієта для живота і боків. Швидка дієта прибрати живіт і боки

Дієта для живота і боків ставить своєю метою прибрати зайві жирові відкладення в області талії і нормалізувати функцію шлунково-кишкового тракту. Швидка дієта прибрати живіт і боки передбачає повне дотримання основних правил. Прийоми їжі повинні бути кожні 3-4 години, необхідно також пити багато зеленого чаю, води і періодично додавати в них ложку меду.

Підготовка до дієти

Є два важливих фактора, які необхідно усунути до того, як почне свою роботу дієта для схуднення боків і живота: вживання алкоголю і куріння тютюну. Якщо дані фактори не будуть усунені, організувати нормальний обмін речовин нереально. Справа в тому, що алкоголь є похідним від цукру продуктом і у зв’язку з цим є головною перешкодою до плоского живота.

У всіх сортах пива міститься алкоголь, а також у нього входить фермент, який за своєю структурою і дією схожий на жіночий гормон естроген. Таким чином, під час травного процесу організм складає ці надлишки саме в області талії і живота.

Меню дієти

В меню дієти входять зернові, овочі і продукти, багаті клітковиною. До них можна віднести крупи, бобові, капуста, рис, огірки, морські водорості, яблука, зелень. В раціон входять також фрукти і чим їх більше, тим краще. Однак їсти їх слід як окрему страву, а не як доповнення до основної їжі. Кращими фруктами для формування плоского живота є груші і яблука, грейпфрути та апельсини.

Необхідно відмовитися від салатних заправок на основі майонезу і сметани, тому салати доведеться заправляти рослинною олією. Краще віддати перевагу оливковій, але цілком підійде і соняшникова.

Особливості дієти

Дієта для стегон і живота здатна принести хороший результат, якщо ви виключите зі свого раціону жирні та солодкі страви. В якості основи для цієї дієти беруться, як правило, кефірна, гречана або рисова дієти. Найбільш ефективною серед них є рисова дієта, оскільки вона швидко очищає тіло від шлаків, що в підсумку прибирає живіт і робить тонше талію.

Їжу слід приймати часто, але маленькими порціями. Важливо пити достатню кількість води. Справа в тому, що обмін речовин в організмі відбувається за участю води, тому для плоского живота рекомендується використовувати талу воду. Завдяки такій воді дуже швидко очищається лімфа і активізується спалювання жирів.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.