Дієта мінус 10 кг за 10 днів — меню

У випадку, коли вам потрібно терміново схуднути ви можете застосувати меню дієти 10 кг за 10 днів. Однак, не думайте, що це буде так легко і просто, адже дієти розраховані, як правило, на більш тривалий час, наприклад на місяць. Тому десятиденна дієта обіцяє бути голодною.

Безвуглеводна дієта

Тут вас чекає жорстке обмеження калорійності вживаних продуктів, а вуглеводи при цьому виключаються повністю. Безуглеводные дієти важко переносяться, зате вони вважаються найбільш ефективними. З раціону виключаються фрукти, солодощі, хліб, каші, копчені вироби.

Пити можна чисту воду і зелений чай без цукру. Перед кожним прийомом їжі необхідно випивати 1-2 склянки очищеної води. Таким чином, протягом дня обсяг випитої води становить не менше 2 літрів. Так вам вдасться захистити себе від запорів. Слід також білкові дні вживати якомога більше салату.

Ви здивуєтеся, як швидко знижується ваш вагу, особливо це буде помітно у людей зі значною надмірною вагою. Тому якщо у вас зайвих кілограмів трохи, то навряд чи ви схуднете на 10. За рекомендаціями дієтологів приймати їжу потрібно через певні періоди часу. Так добову норму продуктів потрібно розділити на 5-6 прийомів, це полегшить ваше почуття голоду.

Найважче перенести перші 2-3 дня. Але поступово організм все ж пристосується до обмеженого раціону, і під кінець дієти ви відчуєте покращення вашого самопочуття. Щоб легше перенести дієту намагайтеся не перевтомлюватися, приймати водні процедури і частіше бувати на свіжому повітрі.

На виході з дієти слід поступово збільшувати калорійність. Ідеально якщо ви розрахуєте так щоб вихід з дієти тривав 7 днів. Адже якщо ви відразу після дієти почнете в безмірному кількості їсти заборонені продукти, то дуже швидко наберете всі скинуті кілограми.

Дана дієта протипоказана при хронічних захворюваннях.

Дієта для космонавтів

Ця дієта вважається, мабуть, самою важкою, але разом з тим і найбільш ефективною. Як ви розумієте, якогось особливого ставлення до космонавтики вона не має. Так її назвали тому, що багато космонавти застосовували її перед тим як відправитися в політ. Раціон цієї дієти складається виключно з білкових продуктів, при цьому зовсім відсутня клітковина. Щоб витримати таку дієту у вас повинно бути воістину космічний здоров’я.

Ви можете скоротити дієту до 5 днів, якщо помітите, що схудли достатньо.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.