Гречана дієта на 3 дні для швидкого схуднення

Гречана дієта на 3 дні для швидкого схуднення є найбільш оптимальною для організму серед інших видів дієт. Дана дієта дозволяє не тільки удосконалити фігуру, але і в цілому покращує здоров’я, оскільки своєю дієвістю схожа на розвантажувальні дні. Крім усього іншого в гречці містяться дуже потрібні для організму вітаміни групи Р, групи В і РР. Завдяки їм поліпшується стан волосся, шкіри і нігтів, а магній допомагає прибрати депресивний стан.

Швидке схуднення за 3 дні

Гречана дієта на 3 дні сама стандартна: дієтичний період не можна нічого вживати, крім вареної гречаної каші. Не рекомендується кашу сластить і солити, інакше ви не досягнете бажаного результату.

Спосіб приготування гречки в цій дієті відрізняється від звичного вам методу. Перед тим як йти спати залийте одну склянку гречки 2-3 склянками окропу і щільно укутайте тканиною, щоб вона запарилась. Ранок у вас буде чудова розсипчаста каша.

Крім гречаної каші протягом всього дієтичного періоду слід випити в день не менше 2 літрів рідини, причому це повинна бути саме вода очищена, мінеральна тощо), а ніяк не солодкі напої. Єдиною допустимою поблажкою для тих, хто не мислить ранку без чашки кави — вона дозволяється, але виключно на сніданок. Як ви розумієте, без цукру і молока. А якщо ви п’єте чай, то дозволяється зелений.

Не вечеряйте не пізніше ніж за 4 години до сну.

Поблажки для тих, що худнуть

Хоч гречка досить поживний та калорійний продукт, далеко не кожному легко витримати таку дієту цілих 3 дні. Якщо вам важко змиритися з один єдиним продуктом протягом трьох діб, дієту можна трохи пом’якшити. Не потрібно мучити себе і додайте в раціон для різноманітності кілька низькокалорійних продуктів.

Найпопулярнішим способом «розбавити» дієту є додавання в меню один літр з низьким відсотком жирності. Купіть 1 %-ий кефір і протягом дня пийте його, але не забувайте, що фруктові кефіри не підходять для дієти вибирайте звичайні без підсолоджувачів і добавок. Молочні сироватки та пахти під час гречаної дієти не допускаються.

Якщо вас спіткало відчуття голоду, а на гречку дивитися вже нестерпно, то покладений раціон можна включити один грейпфрут або одне яблуко в день. Яблуко повинно бути зеленого сорту і несолодке.

Якщо ви дуже любите солодке без цукру життя немає, вам можна з’їсти невелику кількість сухофруктів. Не перестарайтеся: дозволено не більше 5 штук в день. Або розведіть чайну ложечку меду в теплій воді.

Не забувайте, що застосовувати можна тільки одну з поблажок, а не все відразу. Витримати дієту нелегко, але не зіпсувати результат зусиль теж важливо.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.