Грейпфрутова дієта для схуднення

Грейпфрутова дієта для схуднення заснована на переконанні, що даний вид цитрусових чудово допомагає спалювати жир. Однак, рясне споживання цитрусових може негативно вплинути на загальний стан організму, саме тому оптимальним терміном грейпфрутової дієти є три дні.

Користь грейпфрута

Грейпфрут, як і ананас, вважається одним з найбільш ефективних помічників в схудненні. У грейпфруті міститься велика кількість корисних речовин і мікроелементів, таких як калій, магній, вітамін С. Завдяки своїм корисним властивостям грейпфрут допомагає організму справлятися з вірусами і бактеріями, супутніми зимово-весняного періоду, а також боротьбі з кровоточивістю ясен.

В цьому фрукті є ще й антиоксиданти, які сприяють зниженню рівня цукру і холестерину в крові. Тому його рекомендують вживати людям з серцево-судинними захворюваннями. Грейпфрут багатий також клітковину, яка активно сприяє очищенню організму і позбавленню від зайвої ваги. Дана система харчування відноситься до однієї з найбільш ефективних експрес-дієт, при дотриманні якої можна схуднути на 3-5 кілограм. Вона чудово підійде в якості підготовки до літнього сезону.

Грейпфрутова дієта на 3 дні

Особливість грейпфрутової дієти полягає в тому, що грейпфрут називають дієтичним продуктом. Вітаміни, які входять до його складу дозволяють відновити енергію і силу, особливо це стосується зимового та весняного сезону, коли людина найбільше цього потребує. Вітамін С захищає імунну систему і протистоїть вірусів, а також підтримує шкіру в гарному стані.

На грейпфрутової дієти нормалізується робота кишечника і печінки, крім того вона є відмінною профілактикою серцево-судинних захворювань і сприяє нормалізації артеріального тиску.

Однак цю систему схуднення не можна використовувати людям з виразкою шлунка і гастрит, а також жінкам після настання менопаузи. Грейпфрутову дієту дуже не рекомендується поєднувати з прийомом ліків.

Існує багато варіантів грейпфрутової дієти на три дні, але в кожній з них є ряд рекомендацій і суворих заборон. Під час дієти дозволяється їсти консервовану або нежирну рибу. Соуси, цукор, сіль і спеції (за винятком червоного перцю) знаходяться під суворою забороною. Чай повинен бути неміцним, а кава тільки-тільки завареним.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.