Кісткова мозоль після ринопластики

Ринопластика вважається не тільки затребуваною по всьому світу, але також і вельми складною операцією. Кожна процедура в руках хірурга повинна стати польотом натхнення, мистецтвом, щоб новий ніс гармонійно вписався в загальний зовнішній вигляд обличчя. Але навіть якісна операція загрожує обернутися непередбаченими ускладненнями, і кісткова мозоль після ринопластики відноситься до найбільш частим явищем.


Неупереджена статистика повідомляє наступні цифри: у 12 людей, які зважилися на хірургічну корекцію носа, 100 спостерігаються різні ускладнення. І кожен третій такий випадок вимагає повторної операції, особливо, якщо справа стосується розростання кісткової тканини.

Під час проведення ринопластики робота ведеться над двома видами тканин — хрящової і кісткової. Будь-яка пластична операція — це завжди пошкодження цих тканин, і природно те, що організм реагує на втручання процесами регенерації.

Загоєння кісткових тканин складається з трьох етапів:

  • утворення кісткової мозолі — м’якою сполучної тканини навколо місця ураження,
  • тонких волокон кісткової тканини,
  • кальцифікація та потовщення цих волокон.

Як бачите, кісткова мозоль не є наслідком необережності хірурга. Це нормальна реакція організму, і як такого «лікування» немає. Але існує безліч процедур, які можуть попередити надмірне розростання мозолі.

По-перше, необхідно дотримуватися всіх лікарських приписів в реабілітаційний період. Наприклад, ніяких лазень, саун і соляріїв (довге перебування на сонці також протипоказано), фізичних навантажень, чхати також не рекомендується. Це не рахуючи триденного постільного режиму і одного-двох тижнів перебування в стінах будинку без будь-якої ділової активності.

По-друге, на регенерацію добре впливають физитерапевтические і лікувальні процедури. Найефективнішими вважаються:

  • Магнітотерапія. Вважається, що прикладені до прооперованого місцем магніти позитивно позначаються на загоєнні рани.
  • УВЧ — ультравысокие частоти прописуються лікарем.
  • «Дипропсан» — гормональний глюкокортикоїдний препарат зменшує набряклість, запалення і формує менш помітні рубці. Також застосовуються за індивідуальними показаннями.

Наостанок слід нагадати, що остаточний результат ринопластики ви побачите лише через півтора-два роки. Тому запасіться терпінням і звертайтеся тільки до перевірених висококваліфікованим фахівцям, в чиїх руках ваш профіль перетвориться до невпізнання.

Будьте чарівні.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.