Операція по зменшенню носа і — пластична операція на ніс | Операція на виправлення викривленої перегородки

Бажання мати красивий профіль не дає заснути добрій половині жіночого населення Землі. Ринопластика — операція по зменшенню носа — на даний момент вважається однією з найбільш затребуваних, ця пластична операція на ніс може змінити зовнішній вигляд людини до невпізнання.

Але не тільки мрія про ідеальний особі штовхає людей на такі радикальні заходи. Операція на виправлення викривленої перегородки буває необхідна людині у тому випадку, якщо виникають труднощі з диханням, набряки та запалення після носових захворювань проходять набагато довше, ніж у інших, і відчувається сухість в порожнині рота.

Ринопластика

Не дарма ніс вважають центром особи, адже від його зовнішнього вигляду залежить весь зовнішній вигляд людини, а жінкам це особливо важливо. Під терміном «зменшення носа» можна об’єднати безліч видів ринопластики. Досвідчений хірург може змінити розміри, форму носа, а також змоделювати кінчик носа, піднявши, вкоротивши або звузивши його.

В першу чергу, перед тим, як зважитися на операцію, потрібно вибрати хорошу клініку і фахівця з великим стажем роботи. Тому що саме від цього вибору буде залежати кінцевий результат — гарний і бажаний профіль. Ціни залежать від цих критеріїв, але також враховується складність майбутньої операції і анатомічну структуру вашої носа.

У багатьох клініках зараз поширене комп’ютерне моделювання результату операції. Тобто за допомогою спеціальної програми можна підібрати іменну ту форму і розмір, які будуть підходити саме вам.

Операція в основному триває 1-2 години. Завдяки сучасним засобам загальна хворобливість процедури знижена до нуля, а реабілітаційний період займе всього 7-10 днів. Пару днів вас, звичайно, все одно доведеться провести в клініці, а набряки будуть сходити ще кілька місяців. Для того щоб прискорити процес, рекомендується відвідувати фізіотерапевтичні курси.

Септопластика

Септопластика — це операція на виправлення носової перегородки. Під загальною або місцевою анестезією проводиться підслизова резекція перегородки, в ході якої відновлюється природний доступ в порожнину носа. Тобто, протягом 1-2 годин під загальним або місцевим наркозом видаляється зміщений хрящ. Через тиждень вже можна повертатися до звичного способу життя, а через два місяці — починати фізичні навантаження.

Загалом, хід операції практично не відрізняється від ринопластики, і, до речі, під час останньої можна також вирішити проблему з викривленою перегородкою раз і назавжди.

Сучасна хірургія надає нам величезні можливості для лікування як тіла, так і душі. Не сумнівайтеся в собі, будьте чарівні!

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.