Операція ринопластика кінчика носа

Ринопластика має безліч різновидів, починаючи від усунення неестетичною горбинки і закінчуючи усуненням проблем, пов’язаних з диханням, наприклад, виправлення носової перегородки. І найпоширенішою проблемою, яку вирішує дана операція — це ринопластика кінчика носа.

Хірург при проведенні операції може виконати мрію прекрасної половини людства (і не тільки) про ідеальному профілі. При корекції кінчика носа можливе втручання і в хрящовий каркас, а не тільки в м’які тканини і колумеллу. Виходячи з уподобань пацієнта, фахівець може зменшити збільшити кінчик носа, його проекцію (кут між верхньою губою і кінчиком носа) та виступ.

Але варто запам’ятати, що ринопластика по праву вважається складною у порівнянні з іншими пропозиціями сучасної пластичної хірургії. І те, що під час операції не зачіпається кістковий скелет носа, ніяк не полегшує роботу хірурга. При видаленні хрящової тканини необхідно бути гранично акуратним і точним, щоб результат відповідав бажанням пацієнта і лікаря. Тому обов’язково звертайтеся тільки до дипломованим, висококваліфікованим фахівцям з багаторічним стажем роботи саме в області ринопластики. Вибір клініки теж впливає на рівень проведення операції за використовуваних видаткових матеріалів та періоду реабілітації, 2-3 дні з якого вам доведеться провести в лікарняній палаті.

Як і будь-яка пластична операція зміни форми кінчика носа проходить з використанням загальної, набагато рідше — з місцевою анестезією. Причому виділити якісь типові етапи роботи хірурга практично неможливо, тому що кожна операція унікальна і вимагає від фахівця кожен раз пристосовуватися до нових умов. Тим більше бажання клієнтів бувають досить різні, і повинні враховуватися всі індивідуальні особливості організму, такі як анатомічна будова і міцність тканин носа, товщина і форма хрящів та ін.

Реабілітаційний період після операції на кінчик носа абсолютно такий же, як і для інших видів ринопластики. Також не дозволяється палити і вживати спиртне, протипоказані препарати, що діють на згортання крові, і заняття спортом. Набряки, головний біль і привчання до дихання через рот неминуче для кожного, хто зважиться на такий радикальний крок.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.