Ринопластика в Німеччині — мрія чи реальність

Ринопластика займає одне з лідируючих місць в списку найбільш затребуваних пластичних операцій. І запорука успіху криється у виборі хорошої клініки і висококваліфікованого хірурга. Багато хто схиляється в цьому питанні до лікування за кордоном, тим більше зараз європейська медицина доступна для нас як ніколи раніше. Ринопластика в Німеччині — мрія чи реальність?

Німеччина давно користується популярністю серед любителів пластичної хірургії. Більшість прооперованих відзначають високий рівень обслуговування, якість витрачених матеріалів, комфортабельний реабілітаційний період і, звичайно ж, чудові результати.

Основними показаннями для корекції носа є:

  • неправильне анатомічне пристрій носа,
  • вроджена деформація кістково-хрящового скелета,
  • травма, що призвела за собою функціональні або естетичні проблеми,
  • незадоволеність зовнішнім виглядом.

Ринопластика по праву вважається складною операцією, і німецькі хірурги справляються зі своїм завданням на «відмінно».

Головне, що зупиняє жінок у виборі клініки в Німеччині, це ціна. Лікування за кордоном завжди обходиться в кругленьку суму, так як включає в себе не тільки операцію, а також вартість авіаквитків і проживання. І тому спеціальні медичні програми — ідеальний вибір для тих, хто хоче заощадити.

На даний момент існує величезна кількість фірм, які займаються саме лікувальним туризмом. Вам потрібно лише заповнити заявку, і агенти знайдуть для вас найбільш оптимальну програму. Компанія візьме на себе все, починаючи, власне, з операції та закінчуючи обов’язковою медичною страховкою. І вам залишиться тільки скористатися їх послугами.

Ціни на ринопластику в Німеччині у різних турфірм коливається від 3000 до 10000 євро. В першу чергу враховуються складність операції, рівень обслуговування в клініці та кваліфікація і відома хірурга. Варто додатково уточнити в агентів, включена в остаточну вартість витратних матеріалів, анестезія та ін. Необхідно уважно вивчити договір про надання медичних послуг, щоб ціна на ринопластику раптово не зросла після прильоту в Німеччину.

Будь-яка мрія здійсненна, навіть мрія про ідеальну зовнішність. Тільки не варто забувати:

А якщо це так, то що є краса
І чому її обожнюють люди?
Посудина вона, в якому порожнеча,
Або вогонь, мерехтливий в посудині?

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.