Система домашнього відбілювання зубів

Система домашнього відбілювання зубів визначається тільки на консультації у лікаря-стоматолога. Він виключить всі протипоказання для такої процедури і призначить курс процедур і період їх проведення. Сам пацієнт не завжди може підібрати кращу систему домашнього відбілювання і тоді відбілювання буде неефективним.

Підготовка до процедури відбілювання зубів

Перед тим як зважитися на відбілювання необхідно провести підготовчі заходи:

  • Очистити зуби від усіх зубних відкладень м’яких і твердих;
  • Відполірувати і обшліфувати зуби;
  • Полікувати всі зуби, на яких утворився карієс.

Врахуйте, що кава, соки, газовані напої, червоні вина та інші продукти, що містять барвники залишають слід на зубах і роблять їх темніше.

Домашнє відбілювання зубів

Порядок дії при домашньому відбілюванні зубів системою складається з відбілюючих гелів:

  • Провівши огляд пацієнта, стоматолог робить зліпок зубів, який потім надається в зуботехнічну лабораторію для виготовлення капи.
  • Готова каппа надається пацієнту в комплекті з гелеподібні відбілюючим розчином.
  • Прийшовши додому у відповідності з призначенням лікаря капу необхідно наповнити відбілюючим гелем і надягти на зуби.
  • Дуже важливо використовувати гелі певною лікарем послідовності і не перетримувати їх на зубах.

Засоби для домашнього відбілювання

Системи домашнього відбілювання сьогодні явище нерідке і менш витратне, однак, якщо ви будете неправильно його використовувати, існує ймовірність втрати блиску і придбання зубами нерівномірного забарвлення. В даний час на ринку відбілюючих засобів для зубів представлені професійні системи домашнього відбілювання, але їх цілком вистачає для зміни мікрофлори порожнини рота і нанесення шкоди, саме тому їх слід використовувати під наглядом лікаря.

Вам доведеться бувати трохи частіше у стоматолога, щоб ви були впевнені, що правильно проводите процедури і у вас не з’явилося подразнення на яснах. Завдяки індивідуальному виготовленню форм можна гарантувати, що пацієнт не сглотнет випадково відбілюючий розчин і що він точно не просочиться, викликавши тим самим подразнення тканин ясен. Ціна такої системи відбілювання зубів становить приблизно 250 — 300 доларів за ряд зубів і 400-500 за весь рот. Для тих, у кого дуже жовті зуби спочатку проводитися відбілювання в стоматологічному кабінеті, після чого виготовляється домашній набір.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.