Скільки коштує ринопластика — вартість операції на ніс

Від носа, як центральній частині особи, залежить весь зовнішній вигляд людини. І багато жінок, прагнучи до ідеалу, вирішуються вдатися до радикальних заходів — ринопластики. Але скільки ж все-таки варто ринопластика — одна з самих затребуваних процедур в області пластичної хірургії — яка кінцева вартість операції на ніс?

В першу чергу при виборі клініки і фахівця потрібно орієнтуватися на якість роботи, а лише потім на пропоновані там ціни. Тому що, погнавшись за недорогими послугами, ви можете втратити найголовніше — здоров’я і красу.

Хірург обов’язково повинен бути висококваліфікованим фахівцем саме в області ринопластики, а також мати портфоліо, за допомогою якого ви зможете визначити рівень його уміння. Стаж, сертифікати, дипломи — все це має дуже велике значення при виборі лікаря. Також рекомендується пошукати відгуки інших пацієнтів на сайтах, соціальних мережах або опитати знайомих, які особисто знайомі з хірургом.

Клініка повинна мати всі умови для проведення якісної операції і подальшого реабілітаційного періоду. Адже після ринопластики вам доведеться 2-3 дні полежати в палаті під наглядом хірурга.

Ось саме ці вищеописані умови і в основному і впливають на вартість операції. Ціни по Росії коливаються від 3000 до 10000 доларів, але кінцеву ціну виставляє лікар, який визначить рівень складності ринопластики і уточнить всі ризики.

Варто зауважити, що багато клініки не дотримуються відкритої цінової політики, тому потенційні клієнти дізнаються про вартість тієї чи іншої операції, звертаючись до менеджерів безпосередньо по телефону. Часто клініки надають «голі» цифри, тобто ціни на операцію без урахування медичного обслуговування, консультацій, витратних матеріалів, анестезії та операційного обладнання. Тому необхідно уточнювати остаточну вартість ДО того, як ви ляжете під ніж хірурга.

Попереджаємо, що в разі невдалої ринопластики, повторна операція буде коштувати дорожче відсотків на 10, так як потрібно більш ретельне втручання у зовнішній вигляд пацієнта, і на першому місці буде стояти акуратність здійсненним процедури.

Ідеальне обличчя — мрія цілком здійсненна в умовах сучасного світу. Але спочатку ретельно зважте всі «за» і «проти», вивчіть протипоказання і побічні ефекти перед тим, як йти на такий кардинальний крок — пластичну операцію.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.