Відновлення після ринопластики — реабілітація після операції на ніс

Не всіх матінка-природа обдарувала великими очима, високими вилицями, тонким підборіддям і прямим і акуратним носом. І відсутність останнього часто стає останньою краплею, і жінка лягає під ніж хірурга. Пластичні операції по праву вважаються самими радикальними заходами в очах прекрасної половини людства. Тому відновлення після ринопластики — дуже важливий період, протягом якого потрібно строго слідувати розпорядженням лікаря, так як реабілітація після операції на ніс буває від кількох тижнів до року.

В першу чергу ви відчуєте біль після того, як пройде дію анестезії. Але не турбуйтеся, вона вщухне до наступного дня, а якщо немає — можна скористатися таким перевіреним народним засобом як лід або ж дозволеними знеболюючими препаратами. Але тиждень чи два ніс все одно буде болісно сприймати будь-який дотик.

Гіпсова пов’язка, необхідна для захисту носа від ударів і збереження нової форми, знімається тільки для догляду за шкірою носа, а повністю — через 7-10 днів.

Ринопластика в свою чергу відома своїм рівнем дискомфорту, тому що після операції доведеться вчитися дихати носом, так як в ніздрі вам будуть вставляти спеціальні тампони. При перев’язках ці тампони будуть викликати незручність і біль, але інакше не можна зупинити післяопераційна кровотеча і набряки.

У разі, якщо ви виправляли носову перегородку, то фіксаційні шви, накладені на час реабілітації, будуть трохи заважати диханню. Але приблизно через тиждень нитки можна видалити і все вирішиться.

І єдине, чим ви повинні займатися в реабілітаційний період — це відпочивати. Ніяких довгих прогулянок, підняття тяжкості і інших сильних фізичних навантажень. Тим більше в перші два тижні у вас навряд чи буде бажання виходити на вулицю.

Ваші незручності в основному будуть пов’язані не з болем, а з незвичністю ситуації:

  • дихати ротом,
  • лежати і спати на спині,
  • не палити,
  • складності з миттям голови і шкіри обличчя.

Через 5-14 днів можна буде повертатися до свого нормального способу життя, але набряки будуть сходити протягом від декількох місяців до року. Щоб прискорити цей процес слід відвідувати фізіотерапевтичні курси для повернення в тонус шкіри.

Найголовніше, запам’ятайте, некрасивих жінок не буває. Бувають ті, хто не хоче щось в собі міняти.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.