Виробництво браги для самогону на горосі

Любителі домашніх спиртних напоїв здатні приготувати «первачок» з різних продуктів бродіння. Брага для самогону на горосі є доступним і легким методом, який використовується самогонниками з давніх часів.

Особливості домашньої горілки, приготовленої на горосі

Біологічна структура бобових культур найбільш підходить для приготування сусла. Плоди цих рослин ефективно підтримують реакцію бродіння і дають хороший вихід кінцевого продукту. Способи приготування горохового браги різні, самогон можна приготувати на гороховому суслі з застосуванням дріжджів і без них. Існує метод виготовлення рослинного екстракту з цукром, з молоком і т. д.


Самогон на горосі повинен пройти подвійну очистку

Практично будь-самогон, приготований на бобових культурах, вимагає подвійної перегонки та очищення. Ці процеси допомагають позбавити продукт від шкідливих домішок.

Способи приготування браги з гороху

Рецепт приготування бездріжджовий браги можна запропонувати не тільки досвідченим людям, не один раз готував домашні міцні напої, але і новачкам. Знадобляться наступні компоненти: вода, цукор і горох. Для початку необхідно приготувати 1,5 кг сухої крупи, опустити її в об’ємну каструлю і залити гарячою водою в обсязі 2 л.

Отриманий склад можна залишити біля батареї або в іншому теплому місці на 15 — 17 годин. За цей час закваска набухне.

Надалі готується цукровий сироп. Для цього 4 л води змішуються з 10 склянками цукрового піску. Після закипання солодкого напівфабрикату суміш уварюється протягом 15 хвилин. Остиглий сироп змішується у великій емальованій чи скляній ємності з раніше приготовленою горохом. До отриманого складу додається 1 кг сухого гороху і 16 л питної води.


Для брагип потрібна вода, цукор і горох

На отворі ємності, в якій змішувалися компоненти, готується гідрозатвор. Готова конструкція визначається в тепле місце на 4 — 5 днів. В призначений термін готову закваску проціджують і переганяють двічі. Готовий міцний напій очищається будь-яким прийнятним способом, охолоджується і подається до святкового столу.

Брага на горосі з дріжджами вважається класичним напоєм.

Для її приготування доведеться приготувати 1 кг сухого гороху, 1,5 кг цукрового піску, упаковку сухих дріжджів і 12 л питної води. Головний інгредієнт готується заздалегідь. Горох необхідно залити гарячою водою і залишити набухати на 6 — 7 годин. Потім в окрему банку зливається вода, яку не змогла ввібрати крупа. З 3 л води і зазначеної кількості цукру варять сироп. Після закипання складу нагрівання зменшується, і триває приготування протягом 8 хвилин. Готовий солодкий напівфабрикат остуджується до температури 30 ?С. Рецепт браги на горосі дивіться у цьому відео:

Дріжджі розводять у невеликій кількості води, за 20 хвилин вони повинні активізуватися. Далі продукт, що викликає бродіння, змішується з закваскою, водою і остившім сиропом, все добре перемішується в скляній ємності. Для повноцінного контролю над процесом бродіння на банки з закваскою встановлюється гідрозатвор чи медична рукавичка. Бражка буде готова через 4 дні.

Не потрібно її виставляти на сонце, продукт повинен знаходитися в темному і теплому місці.

Швидка брага готується на горосі за 3 дня. У великому бідоні (місткістю не менше 20 л) змішується 2 кг лущеного гороху, 300 г пресованих дріжджів і 7 кг цукрового піску. У суміш вливається тепла вода. Для того щоб активність дріжджів не призвела до вихлюпування суміші за краї ємності, в бідон до продуктів додається 200 мл сметани. Ємність щільно закривається на 3 дні. Через зазначений період напій буде готовий до перегонці. Віджатий горох з отриманої браги можна використовувати повторно.


Віджатий місто можна використовувати ще раз

Швидкий рецепт браги на горосі пропонує готувати її не зі сметаною, а з молоком. На 1 кг крупи знадобиться 5 кг цукрового піску, 1 л молока і 0,5 кг дріжджів. Води знадобиться стільки ж, скільки і в попередньому рецепті — 20 л. Складу бродить протягом 24 годин, при цьому через кожну годину його необхідно активно перемішувати протягом 5 — 7 хвилин. В результаті перегонки повинно вийти 4 л міцного напою.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.