Вживання вина без шкоди для здоров’я. Чи це можливо?

Вино стали вживати давно, саме з тих пір не вщухають суперечки з причини його корисних властивостей і шкідливих. Дві спірні сторони приводять активно аргументи своєї правоти. Але краще всього розглянути все це з нейтральної точки зору.

Французи звикли вечорами пропускати келих червоного вина. Якщо переглянути статистичні дані, то видно, що французи найменше хворіють на онкологію або мають проблеми з серцем. До того ж вони живуть набагато довше, поступаються за тривалістю тільки японцям. Звичайно, що явною прямій залежності таких позитивних фактів і вживанням вина немає, але закономірність все-таки присутня.

Наукою вже давно доведено, що вино містить антиоксиданти, які уповільнюють процеси старіння, що крім них у вині є безліч і інших мікроорганізмів, дуже корисні для людини. Можна прийти до висновку, що саме від кількості випитого і від якості самого вина безпосередньо залежить, яка буде користь для організму людини.

Щоб вино не приносило шкоди, слід вживати його, не перевищуючи в тиждень 200 -400 мл, більш точна кількість залежить від здоров’я, кількості років і статі людини. Єдине і непрекословное умова – вино повинно бути якісним. Зіпсоване вино, до якого відносяться ферментовані, прострочені або фальсифікати, навіть у мізерних кількостях здатні дуже сильно нашкодити людині.

Якщо людина має ряд протипоказань (прийняття антибіотиків) або серйозні захворювання (виразка шлунку, астма, мігрень, цукровий діабет, алергія), то вживання білого і червоного вина протипоказано. Навіть здоровій людині пити вино у великих дозах не можна, так як воно теж може викликати залежність від алкогольних напоїв, а також спровокувати цироз печінки і онкологію.

Не рекомендується вживати вино під час перших місяців вагітності, а от після чотирьох місяців келих чудового вина, злегка розведеного негазованою водою, ніякої шкоди не завдасть.

Трапляється, що за релігійним поглядам люди обмежують вживання білого і червоного вина або повністю від нього відмовляються. Така заборона існує у мусульман, яким заборонено вживати будь-який спиртний напій. У християнській вірі таких жорстких заборон немає, існують лише тимчасові заборони під час постів або інших релігійних свят.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.