Як швидко відбілити зуби вдома

Кожен чоловік хоче виглядати добре і посмішка в цьому питанні не стоїть на останньому місці. Тому сьогодні багато замислюються про те, як швидко відбілити зуби вдома. Як правило, першими в хід йдуть народні засоби і спеціальні гелі, які коштують грошей. Розглянемо можливі варіанти відбілювання зубів.

Сода

Відбілити зуби можна, використовуючи харчову соду, яка зазвичай є в кожному будинку. Для проведення процедури необхідно змішати в невеликих кількостях соду і зубну пасту. Спочатку потрібно видавити пасту на зубну щітку, а потім посипати зверху соди і почистити зуби так, як ви це робите зазвичай.

Таку процедуру можна проводити лише раз на тиждень, не частіше. Завдяки впливу соди шліфується емаль і тому при частому проведенні такої процедури ви ризикуєте зовсім її стерти. Будьте уважні до ясен, намагайтеся їх не подряпати.

Перекис водню

Перекис водню використовується не тільки для відбілювання волосся, але і зубів, причому досить успішно. Розбавте перекис водню у воді і прополощіть ротову порожнину розчином. Або, як варіант, змочіть тампон або шматочок вати і акуратно протріть зуби. Процедуру можна проводити щодня, проте нетривалий період часу. Через пару тижнів будете схожі на дівчину з реклами «Орбіта». Тут теж важливо не перестаратися.

Активоване вугілля

Самий звичний активоване вугілля, наявний у будь-якій домашній аптечці, який застосовують при болях у животі, також може допомогти з відбілюванням зубів. Пару таблеток вугілля потрібно розтовкти і отриманим порошком почистити зуби. Занадто часте застосування також небажано.

Лимон

Лимоном теж відбілюють зуби. Для проведення процедури вам потрібно всього на всього відрізати шматочок лимона і намазати їм зуби. Зачекайте кілька хвилин і змийте лимонний сік теплою водою. На наступний день можна повторити процедуру. З лимоном також не варто перестаратися.

Олівець

Олівець для відбілювання зубів являє собою аплікатор, всередині якого спеціальний гель. Вся процедура полягає в тому, щоб нанести гель на зуби. Захід необхідно повторювати 2 рази в день вранці і ввечері протягом двох тижнів.

Капи

Такий же гель можна наносити на зуби використовуючи спеціальні капи. Вони продаються в комплекті разом з гелем. Як правило, придбати їх можна у стоматологів, які готують капи під ваші зуби. Ви заливаєте гель у капи і одягаєте на зуби на ніч.

Це найшвидші способи відбілювання зубів в домашніх умовах.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.