Як вибрати безпечну дієту — типи дієт для безпечного схуднення

Перш за все, при виборі дієти необхідно визначитися, від чого вам потрібно позбавитися від зайвих кілограмів або від зайвих жирових відкладень. Адже разом із загубленими кілограмами відбувається не тільки втрата жиру, але і втрата води і м’язової маси. У зв’язку з цим, перед вибором раціону харчування потрібно з’ясувати, скільки зайвих кілограмів жиру потрібно видалити. Розглянемо як вибрати безпечну дієту для вашого організму.

Насамперед, дієта повинна бути корисною, а не шкідливою. Для людей, у яких низькі показники гемоглобіну крові, категорично протипоказані вегетаріанські дієти, так як основна кількість заліза знаходиться в м’ясній їжі.

Високий білірубін свідчить про захворювання печінки. У цьому випадку необхідно обмежити себе в солодкої і жирної їжі, а також проконсультуватися у фахівця перед тим, як сісти на дієту.

При високих показниках холестерину протипоказана їжа, в якій міститься висока кількість жирів і мало вуглеводів.

Білкові дієти категорично не рекомендується призначати людям, у яких є проблеми з нирками, так як такі дієти самі по собі створюють значне навантаження на ці органи.

Овочеві, рисові та гречані дієти протипоказані у разі виникнення проблем з кишечником, так як при перетравленні даних продуктів збільшується його навантаження.

При дисбактеріозі кишечника не варто вживати кисломолочні продукти.

Проблеми з шлунком вимагають обов’язкової консультації фахівця. В цьому випадку не рекомендуються фруктові дієти, а також з великою обережністю потрібно вибирати білкові та молочні дієти.

Монодієти, при яких віддається перевага якогось одного продукту, протипоказані при варикозному розширенні вен, судомах, захворюваннях опорно-рухового апарату, а також при проблемах з нігтями і волоссям. Це пов’язано з тим, що в одному окремому продукті не можуть перебувати всі необхідні для організму мікроелементи і вітаміни.

При фізичній слабкості і низькою м’язової масі не варто «сідати» на дієту з низьким процентним вмістом білка.

Тому перш, ніж зважитися випробувати на собі яку-небудь дієту, краще заздалегідь проконсультуватися з лікарем, щоб бути впевненим, що вона не зашкодить, а дійсно принесе користь.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.