Японська дієта 14 днів — меню

Японська дієта 14 днів припускає строге меню та дотримання режиму харчування. На кожен день розписано базове меню, яким потрібно слідувати, якщо ви дійсно хочете скинути вагу. Нагородою для вас стане зменшення маси тіла на 8 кг по закінченню дієти.

Меню японської дієти на 14 днів

Кожен диетный день передбачає триразове харчування: стандартно — сніданок, обід і вечерю. Другий тиждень це меню першої тільки в зворотному порядку по днях. За перший тиждень організм потроху звикне до обмежень, а за другу поступово відвикне. У зв’язку з цим принципом сніданки досить мізерні — як правило, одна чашка кави. Японські дієтологи вважають, що саме перший прийом їжі за день повинен складатися з максимальної кількості антиоксидантів.

Основні правила дієти:

  • Випивайте приблизно 2 літри в день рідини. Важливо не допустити зневоднення організму. Завдяки питтю організм очищається від токсинів, а в період будь-якої дієти це має неабияке значення. Ви можете пити столову або мінеральну воду.
  • В основі дієти закладений прийом різноманітної білкової їжі, тому рекомендується будь-яке м’ясо, риба і яйця забороняються продукти багаті жирами і вуглеводами.
  • В меню є салати з овочів, капусти та деяких фруктів.
  • Щодня протягом 14 днів дієти на сніданок вам потрібно випивати чашку чорної кави, що дуже порадує кавоманів. Пам’ятайте, що кава неодмінно повинен бути натуральним, а не розчинним. У цьому ароматному кави міститься велика кількість корисних речовин. У разі, коли кава заборонений до вживання лікар, як правило, рекомендує замінити зеленим чаєм, також є хорошим антиоксидантом.
  • Пийте вітаміни і мікроелементи, для того, щоб підтримати на нормальному стані шкіру, нігті і волосся. Меню японської дієти не дозволяє повністю заповнити необхідні запаси організму за цими параметрами. Тому доведеться пити їх додатково.
  • В якості родзинки дієти ви можете почати їсти паличками, що зробить прийом їжі розміреним, і ви відчуєте ситість раніше.

Вихід з японської дієти після 14 днів

Після закінчення дієти в перший тиждень постарайтеся стримувати себе від поїдання їжі у великій кількості. Рекомендується протягом двох місяців після дієти харчуватися помірно і в цілому перейти на правильне харчування. Таким чином, ви зможете залишити проблему зайвої ваги далеко позаду.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.