Японська дієта для схуднення. Меню японської дієти

Японська дієта для схуднення буває в двох варіантах. Перша не настільки популярна і складається з вживання водоростей, рису і риби. Друга найбільш поширена і передбачає виконання всіх правил бездоганно протягом 7 або 14 днів, за які можна скинути 7 кілограм зайвої ваги. Меню японської дієти складається з різноманітних продуктів, не тільки рису та риби. Кажуть ефект тримається приблизно 2 роки.

Меню японської дієти

Оскільки японська дієта вважається повністю збалансованою і ретельно прорахована фахівцями з урахуванням всіх потреб організму, її необхідно суворо дотримуватися. Тобто в період дієти ви чітко дотримуєтесь запропонованою схемою і не замінюєте на аналогічні продукти (як вам здається) і не міняєте місцями дні, інакше ви не досягнете бажаного ефекту.

Дотримання раціону крім усього іншого дозволить організму за пару-трійку днів звикнути до дієти і не відчувати почуття голоду. До того ж ефективне схуднення передбачає також виведення шлаків і токсинів, тому потрібно пити багато рідини протягом дня. Це може бути звичайна вода, негазована мінералка, зелений чай. У добу потрібно випивати не менше 2 літрів.

В меню дієти не входить цукор, алкоголь, борошняні та сіль. Рекомендується їсти китайськими паличками — так ви опануєте це мистецтво і не будете переїдати. Також вживайте більше вітамінів, оскільки в раціоні японської дієти їх не завжди вистачає в повному обсязі. Деякі скажуть, що в японській дієті занадто багато кави, але його, як правило, можна замінити зеленим чаєм, також багатий мікроелементами і антиоксидантами.

Кому дієта не підійде

Японська дієта для схуднення підходить не кожному:

  • Дієту не можна застосовувати сердечникам і гіпертонікам з-за обов’язкового кави на сніданок;
  • Протипоказана дітям і матерям;
  • З-за великої кількості білка виходить занадто сильне навантаження на нирки;
  • Тим, у кого є хронічні захворювання, такі наприклад як гастрит, які вимагають рекомендацій лікаря та дотримання лікувальної дієти;
  • Японська дієта не може тривати більше 14 днів;
  • Не рекомендується низькокалорійна дієта в період серйозних фізичних навантажень.

Підготовка до дієти повинна починатися з вечора попереднього дня. На вечерю з’їжте що-небудь легке, наприклад, порцію гречки або коричневого рису і салат зі свіжих овочів, заправлений рослинним маслом.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.