Японська дієта на 13 днів — меню, рецепти

Японська дієта на 13 днів відрізняється збалансованістю щодо меню і рецептів, що дає тривалий ефект. Дієтологи гарантують схуднення приблизно на 8 кг, порівняно нескладно і швидко. Найважливішим правилом для японської дієти є плавний перехід на дієту і плавне повернення до звичайного харчування. Суть дієти в оптимізації та прискоренні обміну речовин в організмі.

Меню японської дієти на 13 днів

Японська дієта вважається жорсткою і суворою. Вона ґрунтується на обмеження вуглеводів і жирів і на прийом білкової їжі.

Що можна

В меню включені м’ясо, риба, яйця, овочі, соки, мінеральна і кип’ячена вода. Дана дієта не враховує нормальних потреб організму і недостатньо збалансована. Її меню не багате вітамінами і мікроелементами. В японській дієті передбачено обов’язкове вживання чорної кави, тому тим, кому каву пити заборонено, вона не підійде. Перед тим як сідати на дієту обов’язково проконсультуйтеся у фахівця, можливо, він порадить замінити каву чорним або зеленим чаєм.

Що не можна

Протягом 13 днів суворо забороняється вживати цукор, сіль, все борошняне і хліб. Не варто пити алкогольні напої, оскільки навіть 50 г вина зроблять всі ваші старання марними, оскільки алкоголь сильно впливає на обмін речовин. До всього іншого він затримує виведення токсичних речовин і негативно впливає на роботу всіх систем органів, особливо серцево-судинної.

Кожна дієта може збезводнити організм. Щоб цього не сталося, слід щодня випивати не менше 1,5 л кип’яченої або очищеної води (відфільтрована і мінеральна теж підходять). В дієтичний період рекомендується вживати полівітаміни для підтримки в нормальному стані нігтів, шкіри і волосся.

Приклад меню

В японській дієті все розписано на 7 перших днів, а друга тиждень — це перша в зворотному порядку. Це 3-х разове харчування, де практично виключений сніданок, але обов’язково включена чашка натуральної чорної кави, багатої антиоксидантами.

Вихід з японської дієти після 13 днів

Коли термін дієти закінчиться не потрібно відразу ж вживати заборонені продукти у великих кількостях, якщо ви хочете закріпити результат і не допустити повернення колишньої ваги. Дієта буде ефективною якщо ви протримаєтеся весь термін, не роблячи перерв і дотримуючись правил. Однак пам’ятайте, що дана дієта дуже сильно навантажує нирки.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.