Зелене китайське бамбукове пиво Танукі

Бамбук — дивна рослина. з неї виготовляють меблі, одяг, різні аксесуари. Сфера застосування цієї рослини надзвичайно різноманітно. Для любителів алкогольних напоїв до бамбуку є свій особливий інтерес. Бамбукове пиво, яке з’явилося на сході все сильніше і сильніше поширюється по всьому світу. У Росії вже також можна купити бамбукове пиво Танукі.

Зелене пиво Танукі — алкогольний напій міцністю не більше 5 градусів, виготовляється з бамбука. Має яскраво зелений колір і трав’янистий смак. З’явився напій в Китаї. Виготовляють допомогою бродіння зернового сусла за допомогою пивних дріжджів. В якості основного інгредієнта використовується екстракт / сік бамбука. В даний час зелене пиво Танукі варять не тільки в Китаї, але і далеко за його межами (у Північній Америці, Європі, Росії).

Яке воно зелене пиво Танукі?

Основним приваблює фактором до слабоалкогольного напою є яскравий зелений колір, не властивий традиційному пива. По консистенції Танукі схоже з звичайним пивом. Правда піна має низьку щільність і швидко розчиняється. Енергетична цінність зеленого пива Танукі становить близько 50 кКал на 100г. продукту. Смак пива — м’який, відчувається смак молодого бамбука, а ось гіркоти хмелю, навпаки, злегка помітна. Чудово втамовує спрагу.

На сході до такого пива подають роли, морепродукти або китайську локшину. Жителям нашої країни рекомендують поєднувати Танукі з м’ясними стравами (яловичина або свинина).

Зелене пиво використовується вже в якості інгредієнтів в різних коктейлях. Для того щоб приготувати «Фреш» необхідно змішати джин з Танукі в співвідношенні 1 до 4 і додати до коктейлю гілочку м’яти

Бармени придумали перший коктейль з зеленим пивом – «Фреш». Для його приготування досить змішати в келиху 1 частина джину і 4 частини бамбукового пива, зверху прикрасити гілочкою м’яти.

Як визначити даний бамбукове пиво Танукі?

Зрозуміло китайське бамбукове пиво Танукі коштує набагато дорожче традиційного пива. У зв’язку з цим іноді з’являються шахраї, які намагаються заробити на людях, ніколи не пробували Танукі, додаючи в класичне пиво харчовий барвник, і видаючи за оригінальне пиво Танукі. Розпізнати справжній Танукі досить просто тим, хто його хоч раз пив. Його смак важко переплутати з звичайним пивом. Воно не таке гірке і має трав’янистий присмак. Однак тим, хто не пробував ще Танукі необхідно перед вживанням зеленого бамбукового пива налити його в келих і просто почекати пару хвилин. Підроблене пиво швидко змінить колір, а на дні утворюється помітний осад, який свідчить про те, що пиво просто пофарбували.

Користь зеленого бамбукового пива Танукі

Шкоди від китайського бамбукового пива куди менше, ніж від традиційного. Якщо пити його в помірних кількостях, то вона і зовсім може надавати корисну дію на організм. Бамбук, що входить до складу такого пива, виводить шлаки і токсини. Винахідники напою твердять про його позитивну дію на роботу серцево-судинної і нервової системи.

Як готують зелене пиво з бамбука?

Щоб приготувати зелене пиво Танукі підійде не кожен бамбук. Ідеальним варіантом буде Phyllostachys — особливий сорт бамбука, вирощений на плантаціях в КНР. В осінній період листам бамбука зривають і висушують. Після сушіння листя бамбука виготовляють екстракт, який є основним компонентом для виробництва зеленого пива. Такий екстракт постачають потім з Китаю в інші країни для виробництва пива, де не росте бамбук.

Першим ділом пивовари готують зернове сусла на основі рису або ячменю, після чого додають хміль, листя бамбука і сік. Після варіння сусло ретельно піддають фільтрації, остуджують до кімнатної температури, а потім насичують киснем. В якості заключного інгредієнта додають пивні дріжджі низького бродіння.

Процес бродіння триває кілька тижнів. Брагу розливають у герметичні ємності під тиском CO2 при температурі не більше 2 градусів. На останньому етапі зелене пиво проходить процедуру фільтрації, і потім його розливають по пляшках.

Як бачимо, крім класичного пива існують різні його різновиди. Крім зеленого китайського пива існують кавове пиво, вершкове пиво, часникове пиво і навіть смажене пиво.

Як роблять несправжнє зелене пиво. Відео

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.