Жіноче пиво: особливості і кращі марки

Зміст

  • 1 Існуючі особливості
  • 2 Eve
  • 3 Redd’s
  • 4 Karmi
  • 5 Karla
  • 6 Charli

Пінний напій користується неймовірною популярністю як серед чоловіків, так і серед жінок. Однак ніхто не буде сперечатися з тим, що чоловіки п’ють пиво набагато охочіше. Компанії-виробники не могли не звернути увагу на цей факт.

Після проведення спеціальних досліджень було з’ясовано, що жіночі смакові рецептори влаштовані не так, як чоловічі. Після такого відкриття було зовсім нескладно прийти до цікавого висновку – не всі сорти пива, які подобаються чоловікам, можуть сподобатися жінкам.

Компанії-виробники пінного напою не могли ігнорувати своїх потенційних клієнтів. Саме так з’явилося спеціальне жіноче пиво.

Яскравим прикладом такого пінного напою може служити пиво Essa.

Існуючі особливості

Існує кілька аспектів, яких слід торкнутися, говорячи про пінному напої, створеному для представниць прекрасної частини людства.

1. Легкість.

Звичайно, жінкам не підходять важкі темні пивні сорти, яким часто віддають перевагу чоловіки.

2. М’якість.

Ця якість повинна бути не тільки в смаку, але і в аромату пінного напою.

3. Насиченість.

Смак ідеального пива, виробленого для жінок, повинен бути не тільки легким і м’яким, але і насиченим.

4. Збалансована фортеця.

Не слід забувати про те, що пінний напій залишається алкоголем. Його п’ють в тому числі для того, щоб захмеліти і розслабитися. Таким чином, він повинен містити достатню кількість градусів для того, щоб такий стан наступало після вживання 1-2 пляшок.

Справжнє жіноче пиво має володіти сукупністю всіх перерахованих вище якостей. Більше того, існує кілька пивних марок, які вже сьогодні повністю відповідають всім цим параметрам.

Eve

Жіноче пиво Eve (Ів) користується в нашій країні великою популярністю. Це говорить про те, що його виробник Carlsberg Group зрозумів, як знайти той баланс, який припаде до душі милим дамам.

Eve являє собою світле фруктове пиво міцністю 3,1 градус. Випускається кілька його різновидів. Кожна жінка може вибрати, що їй більше подобається персик, маракуйя або грейпфрут. Фруктовий смак цього напою зраджує входить до його складу концентрований сік.

Розробляючи свій продукт, маркетологи Carlsberg Group прекрасно розуміли, що все має бути не тільки смачно, але й красиво. Саме тому до роботи над дизайном пляшки Eve була залучена відома німецька студія Feldmann + Schultchen.

Redd’s

Redd’s (Червоні) являє собою солодкий пивний напій. Його не можна назвати справжнім пивом, так як до його складу не входить хміль. Враховуючи, що його виробництво спрямоване на жінок, необхідно відзначити досить високу міцність 4,5 градуси.

В даний час його виробник компанія Efes Rus випускає три різновиди Redd’s. Ви можете спробувати цей пивний напій зі смаком вишні, чорної смородини і яблука. Необхідно відзначити, що всі ці варіації створюються з допомогою ароматизаторів.

Redd’s не надто нагадує справжнє пиво. Тим не менш, його дегустація, безсумнівно, принесе вам багато приємних і солодких хвилин.

Karmi

Karmi (Кармі) випускається однойменної польської алкогольною компанією. Воно спочатку було націлене на жінок. Цей пінний напій користується досить великою популярністю в європейських країнах.

Karmi являє собою темне і світле пиво міцністю 5 градусів. Його відмінною рисою є дивовижна легкість, яка дуже подобається милим дамам.

В даний час ви можете придбати декілька його видів. Karmi буває зі смаком малини, карамелі, вишні і манго. Як бачите, смакова палітра досить різноманітна, щоб кожна дама змогла зробити власний вибір.

Karla

Karla (Карла) випускається компанією Karlsberg. Всім жінкам слід звернути на нього пильну увагу. Цей бренд позиціонується в Європі, як здоровий напій, який можна пити, не побоюючись за власну фігуру і тверезу оцінку навколишньої реальності.

Міцність пива Karla зовсім невелика. Вона становить 1 градус. Крім того, при його виробництві використовується натуральний фруктовий сік. В даний час проводиться два його різновиди.

Karla Well-Be – це пиво для здоров’я. Виробник офіційно заявляє, що воно сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Крім того, в його складі міститься досить велика кількість вітамінів.

Karla Balance повинно розслабляти і заспокоювати. Такого ефекту намагаються досягти шляхом додавання в нього трав’яний настоянки і лимонного бальзаму.

Charli

Charli (Чарлі) виробляється концерном Heineken. Цей продукт націлений виключно на жіночу аудиторію. Щоб зрозуміти це, досить одного побіжного погляду на елегантні і жіночні форми пляшки.

Charli є чимось середнім між сидром та пивом. Фортеця цього спиртного становить 5 градусів. Напій володіє свіжим і легким смаком. Його дегустація подарує дамам справжнє задоволення.

Цікавим є маркетинговий хід, який був спеціально розроблений в компанії Heineken для просування свого нового продукту. Був розроблений спеціальний «гламурний» кран, який повинен встановлюватися в барах і привертати до себе багато уваги з боку цільової аудиторії.

© 2018 Alcoinfo. Всі права захищені.